KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13247281
nr 1324 7281
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Akvarell, Signerad, Sjöstuga, 24x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:58:36
100 kr
300 kr
450 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg